Masaż stóp, pleców… Twarzy? ?>

Masaż stóp, pleców… Twarzy?

Jak wiadomo, sztuka masażu znana była już w krajach starożytnych. Chińczycy zamierzchłej przeszłości opanowali tą sztukę do perfekcji. Tak pozostało do tej pory. Idąc do tamtejszego salonu piękności, pielęgnacja rozpoczyna się właśnie od stóp. Czemu tak się dzieje? Według wiedzy tamtejszych mędrców w stopach znajdują się punkty odpowiedzialne za poprawne funkcjonowanie każdego organu. Dzięki odpowiedniemu i umiejętnemu masażowi stóp możliwe jest przywrócenie równowagi i harmonii w całym organizmie.

Dlaczego plecy? Masaże pleców pływają relaksując, pozwalają uspokoić stargane nerwy, zrelaksować się. Działają również przeciwbólowo. Umiejętny masaż uwalnia od napięcia mięśni przykręgosłupowych poprawiając postawę i niwelując stany zapalne.

masaz_twarzyDlaczego twarz? Twarz, w przeciwieństwie do stóp i pleców jest taką częścią ciała, której nie oddziela się od świata zewnętrznego. Bez względu na porę roku, twarz nie jest chroniona żadnymi materiałami. Mają na nią bezpośredni wpływ czynniki zewnętrzne, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Na skórze twarzy odbija się nasze samopoczucie, zmęczenie, wyczerpanie czy dyskomfort. Dlatego też, by odpowiednio zadbać o skórce twarzy, należy ja masować. internetowa rejestracja konsultantek w oriflame pozwoli na zakup Pasażera do twarzy i szyi Swedish Spa w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu cera wyglądać będzie świeżo i pięknie, a kieszeń nie ucierpi i zaoszczędzone pieniądze można będzie przeznaczyć na inne przyjemności. Rejestracja do Oriflame wygląda podobnie jak wkroczenie do magicznego świata piękna i zapachu. Otwierają się nowe możliwości, poszerzają horyzonty. Jeśli więc oferta jaka przedstawia firma Oriflame poprzez swoich przedstawicieli np. wyda się ciekawa, możesz zostać konsultantem Oriflame i zarabiać dodatkowe pieniądze.

Informacje zaczerpnięte z bloga : Oriflame – konsultantka, a może klientka? Tu dołączysz do klubu oriflame