Jak zostać konsultantką oriflame ?>

Jak zostać konsultantką oriflame

Firma Oriflame jest jednym z czołowych producentów kosmetyków kolorowych oraz kosmetyków pielęgnujących. Produkty te przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, a także dla dzieci. Ogromna popularność produktów tej firmy wynika z ich wysokiej jakości, konkurencyjnej ceny, a także ze sposobu ich dystrybucji. Kosmetyki Oriflame można bowiem kupić bardzo prosto i szybko, bez wychodzenia z domu. A wszystko to za sprawą sieci konsultantów i konsultantek, którzy wychodzą do klienta z ofertą bezpośrednią. Jak to działa?

W Orfilame wszystko działa jak dobrze naoliwiona machina. Firma zatrudnia rzesze konsultantów i konsultantek, którzy doskonale znają ofertę firmy i są w stanie doradzić klientom na każdym etapie zakupów. Do sieci konsultantów przystępuje coraz więcej osób i nie ma się czemu dziwić. Pamiętać bowiem trzeba, że bycie konsultantem Oriflame to jednocześnie praca oraz świetna zabawa. Wiele osób pyta jak zostać konsultantką Oriflame i dlaczego warto? Odpowiedzi na te pytania są prostsze niż mogłoby się wydawać.

konsultantka-oriflame-fotoDlaczego warto? Powodów jest kilka. Współpraca z Oriflame umożliwia dostęp do wysokiej jakości produktów, w bardzo konkurencyjnych cenach. Kosmetyki Oriflame nie są testowane na zwierzętach, a to szczególnie ważne w dzisiejszym, ekologicznym świecie. Katalog produktów oriflame jest ogromny. Pojawia się on co trzy tygodnie i zawiera mnóstwo ofert, promocji i rabatów. Konsultanci Oriflame mogą liczyć na specjalne zniżki, co również nie pozostaje bez znaczenia. Każdy konsultant ma prawo zakupu produktów dla siebie oraz swoich najbliższych, bez 20% marży. To ogromna oszczędność. Bycie konsultantem firmy to także doskonały sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Konsultanci zbierają zamówienia i dzięki temu zarabiają. A zbieranie zamówień nie jest trudne, gdyż marka Oriflame jest ceniona oraz rozpoznawalna. Współpraca z firmą to także okazja do nawiązania nowych znajomości oraz zdobycia nowych doświadczeń. Oriflame organizuje spotkania biznesowe oraz różnego rodzaju szkolenia, które pomagają rozwijać się osobiście oraz zawodowo.

A co z pytaniem w jaki sposób można zostać konsultantką firmy Oriflame? Tu odpowiedź jest również banalnie prosta. Firma Oriflame nie wymaga od swoich konsultantów wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej. Jedyne czego potrzebujesz to zapał i chęć do pracy. Sposób na zostanie konsultantką jest prosty. Wystarczy odwiedzić stronę klub-konsultantek.pl oriflame oraz odszukać zakładkę rejestracyjną. Wypełnienie zawartych tam prostych formularzy trwa chwilę. Po ich uzupełnieniu kandydat na konsultanta zostaje zarejestrowany w systemie firmy Oriflame. Wysłane przez firmę dodatkowe instrukcje przeprowadzą kandydata krok po kroku przez kolejne informacje dotyczące logowania w systemie czy też sposobu składania zamówień. Nowi konsultanci otrzymują od firmy tzw. pakiet powitalny. Praktycznie od razu po rejestracji konsultant może składać swoje pierwsze zamówienia.

Jak widać zostanie konsultantką nie jest trudne, a bardzo opłacalne. Warto więc zainwestować w siebie i postawić na współpracę z najlepszymi.